Banery

Banery reklamowe

Banery reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form reklamy. Używa się ich do prowadzenie różnych akcji promocyjnych, informacyjnych i reklamowych.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Elastyczność materiału, na który jest nanoszona grafika pozwala stosować ten rodzaj reklamy w wielu miejscach. Banery reklamowe od OBIO mają szerokie zastosowanie w reklamie zewnętrznej, jaki i w kampaniach in door. Banery reklamowa mogą być traktowane jako samodzielny nośnik reklamowy, jak i mogą stać się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnej reklamy, billboardów, szyldów, tablic reklamowych czy reklam świetlnych.
Skupiają na sobie uwagę przechodniów oraz kierowców i pasażerów komunikacji zbiorowej. Ze względu na swój rozmiar są doskonale widoczne z dalszej odległości.
Dobra ekspozycja i przemyślany projekt to gwarancja sukcesu. W obecnym natłoku reklam zewnętrznych niebanalne podejście do grafiki i treści znajdującej się na banerze pozwala wyróżnić się spośród konkurencji. Nasz kreatywny zespół grafików zapewni Państwu nieszablonowe rozwiązania związane z projektami reklam wielkopowierzchniowych.
Nasz park maszynowy zapewnia najwyższa jakość druku, a materiały stosowane przez OBIO Dom Produkcyjny trwałość banerów reklamowych. Nasz zespół specjalistów zamontuje dla Państwa każdą reklamę wielkoformatową.

Rodzaje banerów reklamowych:
         – banery jednostronne (frontlit)
          – banery dwustronne (blockout)
         – banery do podświetleń (backlit)
         – siatki MESH
         – plandekowe

Jest kilka rodzajów wykończeń banerów. Najbardziej powszechnym jest wykończenie baneru specjalnymi oczkami, które umożliwiają natychmiastowy jego montaż przy pomocy linek, wkrętów, czy też opasek zaciskowych. Brzegi banerów mogą mieć także wykończenie, metodą zgrzewania lub klejenia, w postaci tuneli. Umożliwia to zamocowanie baneru reklamowego na linkach lub stelażach. Dla zamontowanych w stalowej ramie banerów możemy wykonać także specjalne maskownice ukrywające sposób montażu baneru reklamowego.

Banery frontlit
To najpopularniejszy rodzaj baneru reklamowego. Jest niezastąpiony w wielu dziedzinach prezentacji. Najczęściej jest wykorzystywany do wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Tego typu banery najczęściej spotkamy na różnych ogrodzeniach, małych konstrukcjach czy elewacjach budynków. Oferujemy Państwu: banery powlekane, banery laminowane i banery laminowane dodatkowo wzmocnione SuperStong.

Banery blockout

To baner z wykonany materiału winylowego z maskującą wkładką nylonowo- poliestrową pełniącą funkcję separatora. Dają one możliwość druku reklamy dwustronnej. Stosuje się je na ogół w miejscach, w których może dochodzić do prześwietlenia banera przez promienie słoneczne czy inne źródła światła. Są one także świetną alternatywą dla dwustronnych bilbordów oraz tablic reklamowych i informacyjnych. Proponowane przez nas banery są trwałe i odporne na rozwarstwienia. Stosowany w OBIO materiał posiada gramaturę od 440 g/m2 do 700 g/m2.

Banery backlit

Do banerów typu backlit stosuje się najwyższej jakości materiał PCV, który bardzo doskonale przepuszcza i rozprasza światło. Dzięki temu stosowany jest w kasetonach, pylonach i innych systemach wielkoformatowych wymagających podświetlenia. Materiał do banerów podświetlanych jest w pełni wodoodporny i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

Banery plandekowe

To jeden z najbardziej widocznych form banerów reklamowych. Cała flota samochodów ciężarowych, dostawczych oraz naczep z okryciem plandekowym należy właśnie do tego rodzaju ekspozycji reklamy banerowej. Stosuje się tu specjalistyczne materiałów o bardzo dużej wytrzymałości i dużej gramaturze.

Jak wybrać rodzaj banera reklamowego?
Jeśli głównym czynnikiem nie jest dla Państwa cena, to jako główne kryteria proszę wziąć pod uwagę:
         – rodzaj materiału banerowego (wyróżniamy laminowane, semipowlekane i powlekane) oraz jego gramaturę
         – gęstość splotu, która ma wpływ na wytrzymałość baneru
         – przewidywany czas ekspozycji banera reklamowego
         – miejsce umieszczenia baneru reklamowego
         – wielkość przewidywanego baneru reklamowego

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.