Produkcja i montaż

Dział produkcji OBIO jest od tego, by zmontować, zawiesić, spakować, złożyć, dociąć i okleić.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Zamówisz u nas kasetony, szyldy i reklamy podświetlane. Zajmiemy się dla Ciebie zabudową i nadrukiem na sklepy, stoiska handlowe, witryny, wystawy targowe. Zastosowanie najbardziej wytrzymałych i umożliwiających kreatywne formy materiałów, jak dibond, plexi, hips czy różnego rodzaju poliwęglany sprawia, że nasze zabudowy są lekkie i sztywne, przy jednoczesnym zachowaniu ich trwałości i odporność na czynniki zewnętrzne.

Od początku złożenia zlecenia jesteśmy po to, by doradzać, dostosowywać, modyfikować. Nasze możliwości produkcyjne opieramy o najbardziej technologicznie zaawansowane maszyny, a to czemu nie podoła maszyna, z największą precyzją zrobimy dla Ciebie ręcznie.

Atutem naszego działu produkcji jest rzetelność i wszechstronność, dzięki czemu zamówisz u nas niemal wszystko, co wiąże się z drukiem i reklamą.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.