Etykiety i naklejki
adhezyjne

Etykiety i naklejki adhezyjne

Pozbawione kleju, a jednak doskonale trzymające się podłoża – naklejki i etykiety adhezyjne do wiązania z powierzchnią wykorzystują przyciąganie cząsteczek zamiast standardowych substancji lepiących. W związku z tym model ten zyskuje dwie bardzo istotne zalety. Po pierwsze, etykiety bezklejowe odchodzą bez pozostawiania nieestetycznych śladów. Po drugie, można je bez problemu wykorzystywać wielokrotnie przy jednoczesnym zachowaniu ich wyglądu oraz siły przylegania.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

etykiety i naklejki adhezyjne

Etykiety i naklejki adhezyjne zastosowanie

Mogą być umieszczane na powierzchniach równomiernych i gładkich. Sprawdzają się więc doskonale na szkle, na PCV czy Plexi, a także na równej warstwie lakierowanej. Dzięki profesjonalnym ploterom tnącym wycinamy dla Państwa naklejki bezklejowe o dowolnych, nawet bardzo skomplikowanych kształtach. Uzyskujemy wyraziste i dobrze odwzorowane kolory w projektach, wykorzystując tylko ekologiczne tusze i tonery.

Przylega do powierzchni na zasadzie przyciągania dwóch powierzchni. Jedynym warunkiem jest zapewnienie gładkiej, suchej oraz czystej przestrzeni roboczej. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań nasz produkt nie pozostawia zanieczyszczeń w związku z tym jest to o idealne rozwiązanie dla projektów gdzie często zmienia się ich położenie oraz wymagana jest czystość powierzchni oklejanych. 

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.