Etykiety i naklejki
foliowe

Naklejki i Etykiety Foliowe

To wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne naklejki i etykiety. Produkowane przez OBIO Dom Produkcyjny samoprzylepne naklejki foliowe to propozycja dla osób szukających wytrzymałych i bardzo trwałych etykiet.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Charakteryzują się one dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Naklejki foliowe są nie tylko estetyczne, ale także bardzo proste w aplikacji. Można ich używać jako naklejki promocyjne, reklamowe, informacyjne i ostrzegawcze.

W ofercie posiadamy także dedykowane naklejki do szkła. Idealnie nadają się do oklejanie witryn sklepowych, salonów samochodowych, okien samochodowych oraz szyb biurowych. Naklejki mogą być aplikowane zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Specjalnym rodzajem naklejek są naklejki drukowane na folii OWV (One Way Vision). To folia perforowana przepuszczająca światło. Tego typu folia doskonale się nadaje do oklejenia całej szyby.

Inną specjalną folią samoprzylepną, na której są drukowane naklejki, jest folia imitująca „mrożone szkło”. Po aplikacji takiej folii na szybę, otrzymujemy elegancki efekt piaskowanej szyby. Folia ta w wewnątrz doskonale przepuszcza światło, natomiast z zewnątrz maskuje wnętrze.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.