Etykiety i naklejki
transparentne

Etykiety i naklejki transparentne

Choć można je przyklejać na praktycznie dowolnych powierzchniach, etykiety i naklejki transparentne pełnię swoich zalet ujawniają, gdy stosujemy je na materiałach w pełni lub częściowo przeźroczystych. Dzięki zastosowaniu folii, elementy doskonale scalają się z podłożem – krawędź jest praktycznie niewidoczna. Efekt jest tym lepszy, że transparentna przestrzeń naklejek i etykiet w żaden sposób nie blokuje światła słonecznego, dlatego można bez obaw umieścić je na szybie.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Drukarnia OBIO proponuje Państwu produkty wyjątkowo wytrzymałe. Po zastosowaniu laminatu, etykiety i naklejki transparentne są odporne na wilgoć i na warunki atmosferyczne, a także na uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że można je stosować praktycznie wszędzie – we wnętrzach i na zewnątrz, na autach, w witrynach sklepowych, do ozdoby wiat przystankowych czy do wykonywania oznaczeń drogowych lub klas energetycznych na sprzęty AGD. Wykonujemy produkty w dowolnych rozmiarach.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.