Fototapety

Fototapety

Fototapety to oryginalny i modny sposób aranżacji wnętrz pomieszczeń. Jest to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na odmianę wizerunku pomieszczeń. Fototapeta to idealna propozycja dla tych, którzy lubią oryginalne i efektowne dekoracje wnętrz.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Fototapeta to nietuzinkowe źródło inspiracji. Można ją zastosować do dekorowania ścian w pokojach, kuchniach czy powierzchniach biurowych. W prosty sposób można zmienić wygląd pojedynczych szaf czy całych zestawów mebli.
Ogromną zaletą fototapety jest również to, że daje ona możliwość metamorfozy wnętrza bez kłopotliwych przygotowań.

Wysoka jakość materiałów
, z których wykonujemy fototapety oraz laminat, którym może być pokryta, to gwarancja odporności na uszkodzenia co znacząco podniesie jej żywotność.

Fototapeta od OBIO Domu Produkcyjnego powstaje na Państwa indywidualne zamówienie. Mogą więc Państwo przesłać własną grafikę i dokładnie określić jej rozmiar, co pozwoli na idealne dopasowanie wybranej fototapety do wnętrza. W ofercie posiadamy fototapety przeznaczone do szybkiej aplikacji z klejem samoprzylepnym.

Fototapeta lateksowa

To gładki papier syntetyczny pokryty matową warstwą lateksu, pozwala na uzyskanie realistyczną jakość druku. Nie rozciąga się i nie kurczy po nałożeniu kleju. Nie strzępi się. Przeznaczenie: równe i gładkie ściany w miejscach nie narażonych na uszkodzenia i poplamienia

Fototapeta flizelinowa

Jest to trwały materiał winylowy na podłożu flizelinowym o matowym, chropowatym wykończeniu. W przypadku tego rodzaju fototapety klej nanosimy bezpośrednio na ścianę. Zmniejsza to ryzyko zabrudzenia materiału oraz pozwala na lekką korektę jego położenia. Materiał ten nie zatrzymuje w ścianach wilgoci. Posiada także właściwości izolacyjne. Przeznaczenie: ściany o niewielkich nierównościach, może być stosowana w miejscach o dużym poziomie wilgotności, jak kuchnia i łazienka oraz narażonych na częste dotykanie i drobne uszkodzenia mechaniczne.

Fotonaklejka laminowana

To bardzo trwała samoprzylepna folia PCV, która jest dodatkowo zalaminowana drugą warstwą folii bezbarwnej. Materiał jest bardzo odporny na wilgoć, zmywanie oraz szorowanie. Powierzchnie do aplikacji muszą być gładkie i niepylące. Jest łatwa w montażu i nie wymaga kleju.

Fotonaklejka kuchenna

Samoprzylepna i bardzo trwała folia PCV zalaminowana grubym matowym laminatem o strukturze lekko chropowatej. Materiał jest bardzo odporny na wilgoć, zmywanie oraz szorowanie. Powierzchnie do aplikacji muszą być gładkie i niepylące. Jest łatwa w montażu i nie wymaga kleju.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.