Naklejki dwustronne

Naklejki dwustronne

Jeśli chcą Państwo, by wydruk – na przykład reklama punktu usługowego – był widoczny po obu stronach witryny, lub został zaaplikowany od wewnątrz. Zamiast przyklejać dwa identyczne wzory, lepiej sięgnijcie po naklejkę dwustronną lewo-czytelną: z barwną grafiką zarówno po stronie folii, jak i kleju.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Wyraźna grafika z obu stron!!!

Naklejki dwustronne przeznaczone są do aplikacji na witryny, szklane drzwi, szyby samochodów i inne przeszklone powierzchnie. Ponieważ wydruk jest możliwy do odczytania z obu stron, można na produkcie umieścić nie tylko grafiki, ale także napisy czy logo. Drukarnia OBIO wykona dla Państwa model o dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze – korzystamy z profesjonalnych maszyn, umożliwiających nam wycinanie nawet skomplikowanych kształtów. Dużą zaletą naklejek dwustronnych lewo-czytelnych jest możliwość aplikacji ich od wewnątrz – dzięki temu mają Państwo pewność, że produkt nie zostanie zerwany ani uszkodzony.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.