Naklejki i folie
samochodowe

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów pojedynczych, czy też całych flot pojazdów w barwy firmowe jest bardzo popularnym, efektownym i efektywnym sposobem zdobycia nowych klientów.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Najważniejszym atutem tego typu formy reklamy jest jej mobilność. Przy jednorazowym wydatku na wykonanie grafiki samochód staje się skutecznym nośnikiem reklamy firmowej przemieszczającym się w przestrzeni publicznej.
Najprostszym, a co za tym idzie najbardziej ekonomicznym sposobem obrandowania pojazdu są grafiki z folii wycinanej ploterowo.

Najbardziej efektywnym jest jednak wydruk na folii, a następnie umieszczenie go na aucie. Ta metoda pozwala osiągnąć znacznie lepsze efekty graficzne, takie jak przejścia tonalne czy umieszczenie zdjęć. Zastosowanie specjalnej folii, typu One Way Vision (OWV), umożliwia także umieszczenie reklam na szybach samochodów. Reklama taka eksponuje reklamę na zewnątrz pojazdu, a przy tym nie ogranicza widoczności kierowcy i pasażerom. W naszej firmie drukujemy techniką eco-solwentową lub lateksową, gwarantującą długą żywotność kolorów i odporność na warunki atmosferyczne.

Posiadamy duże doświadczenie w oklejaniu samochodów osobowych, jak również większych pojazdów: ciężarówek, autobusów i przyczep
. Na stałe współpracujemy z kilkunastoma dealerami samochodowymi oraz firmami transportowymi, zarówno prywatnymi, jak i miejskimi.

Do produkcji stosujemy następujące materiały podkładowe:
– naklejki na foliach monomerycznych
– naklejki na foliach polimerowych
– naklejki na foliach wylewanych

W przypadku wydruku na folii praktycznie nie ma ograniczenia w formacie naklejki jak również ilości kolorów użytych w projekcie. Jest to jeden z przykładów druku wielkoformatowego. Maksymalna szerokości folii do produkcji naklejek wynosi około 160 cm w jednym brycie. Długość grafiki bez łączenia jest ograniczona tyko długością roli i dochodzi do 50 metrów bieżących.
Wydruki zabezpieczamy laminatem by chronić je przez uszkodzeniami.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.