Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe

To nie tylko ciekawy sposób na reklamę, ale także doskonała metoda na wskazanie klientom drogi do konkretnego punktu usługowego. Naklejki podłogowe wykorzystuje się najczęściej w centrach handlowych, supermarketach, ale także w bankach czy na podjazdach. Ciekawie zaprojektowane dodatkowo nadadzą przestrzeni charakteru. Robimy trwałe i wyraźne wydruki

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Naklejki podłogowe mogą mieć dowolny kolor, kształt i wielkość – dzięki naszym profesjonalnym ploterom jesteśmy w stanie wykroić nawet skomplikowany obrys. Produkty te są przeznaczone do aplikacji na twardych, równych i gładkich powierzchniach, wcześniej oczyszczonych i odtłuszczonych. Można je więc przykleić do paneli, ale także do kafelków, linoleum, podłogi  przemysłowej czy nawet do drewna. Poprawnie zaaplikowana, naklejka podłogowa nie oddzieli się od podłoża. Nasze wydruki pokrywamy laminatem, który nie tylko znacznie zwiększa  odporność grafiki na zniszczenia i ścieranie, ale także stanowi warstwę antypoślizgową. Produkt nie wymaga żadnych specjalnych metod czyszczenia, jest odporny na wodę i środki czyszczące, więc nie utrudni pielęgnacji powierzchni.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.