Siatki banerowe
MESH

Siatki banerowe MESH

To jeden z bardziej spektakularnych przykładów druku wielkoformatowego. Siatki MESH są najczęściej używane jako nośnik reklamy typu outdoor. Materiał ten charakteryzuje się niską wagą i dużą odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu stał się najbardziej popularnym medium podkładowym pod mega banery, których powierzchnie przekraczają kilkaset, a czasami kilka tysięcy metrów w całości.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Kolejnym atutem przemawiającym za stosowaniem tego materiału, jest jego zachowanie pod względem przepuszczalności powietrza. Wszędzie tam, gdzie ekspozycja reklamy narażona jest na trudne warunki atmosferyczne, a w szczególności silne wiatry, rekomendowane jest stosowanie siatki MESH.
Ze względu na specyficzne właściwości materiału podkładowego siatki MESH są dodatkowo dzielone na podgrupy utworzone za względu na wielkość i kształt perforacji siatki. Należy pamiętać, że gęstość siatki (wielkość oczek mikro otworów) ma wpływ na jakość grafiki drukowanej na siatkach MESH. Wielkość powierzchni przepuszczającej powietrze, czyli wielkość oczek w siatce wpływa na czytelność prezentowanego przekazu reklamowego. Im siatka MESH ma większy współczynnik przepuszczalności tym grafiki będą mniej czytelne.
Siatka MESH jest o wiele lżejsza od tradycyjnego materiału banerowego. Różnice mogą dochodzić nawet do 30%.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.