Wizytówki, bilety,
numery startowe,
zdrapki

Wizytówki

Wizytówka to jeden z podstawowych produktów marketingowych. To jeden z pierwszych materiałów informacyjnych przekazywanych kontrahentom.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Wizytówka firmowa to również dyskretna reklama z którą się zapoznaje nasz przyszły klient. Jest nieodzownym narzędziem funkcjonującym w kontaktach biznesowych. Karta wizytowa spełnia więc bardzo ważną funkcję, drzemie w niej spory potencjał.
Przyjęły się dwa standardowe formaty wizytówek. Pierwszy to 85 mm × 55 mm, drugi zaś to wymiar 90 mm × 50 mm.

Bardzo ważny jest dobór projektu jak i rodzaju oraz gramatury papieru do produkcji wizytówek. W naszej ofercie znajdą Państwo papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne. Minimalna gramatura papierów wizytówkowych nie powinna być niższa niż 280 g/m2. Dla papierów ozdobnych przyjmuje się minimalną wartość na poziomie 250 g/m2 a w przypadku papierów kredowanych, błysk czy satyna, wartość ta powinna wynosić minimum 300 g/m2. 

Równie ważne jest wykończenie i zastosowane uszlachetnienie. Służy to podniesieniu atrakcyjności wizualnej wizytówki. Uszlachetnienia uzyskuje się przy pomocy folii matowej, folii błyszczącej, lakieru wybiórczego, złocenia i srebrzenia można także wykonać zaokrąglanie narożników. Wybór techniki druku zależy od zamawianego nakładu. Dla dużych stosujemy druk offsetowy, dla mniejszych ilości druk cyfrowy.

Podczas projektowania wizytówki służbowej należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Powinna ona zawierać logo firmy, imię i nazwisko właściciela wizytówki, jego stanowisko, dane kontaktowe (adres pocztowy, adres poczty e-mail, telefon stacjonarny, komórkowy). W wersjach bardziej rozbudowanych powinna się znaleźć także pełna nazwa firmy z dane rejestrowe wraz z numerem konta bankowego.

Oferujemy także Państwu wydruk: BILETÓWNUMERÓW STARTOWYCH I ZDRAPEK.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.