Folia OWV

Folia OWV

Folia One Way Vision (OWV) charakteryzuje się perforowaną nawierzchnią i jest wielofunkcyjna. Niewielkie i rozmieszczone równomiernie otwory gwarantują przepuszczalność światła.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Oryginalna struktura folii OWV wpływa także na zmniejszenie przepuszczalności promieni słonecznych nawet do pięćdziesięciu procent. Stosowana jest do pokrywania przeszkleń. Folia OWV to dedykowany rodzaj folii o perforowanej powierzchni do stosowana na przeźroczystych powierzchniach: witrynach sklepowych, szybach w pojazdach, szklanych fasadach budynków, szklanych drzwiach, czy oknach w komunikacji zbiorowej.

Z uwagi na swoje unikalne właściwości folia One Way Vision ma szeroki zakres zastosowań. Dzięki specjalnej perforacji nie przysłania ona widoku osobie będącej wewnątrz budynku czy pojazdu jednocześnie doskonale eksponując elementy grafiki na zewnątrz.
Zapewniamy wysoką jakość wydruku, mając na uwadze bardzo dobre odwzorowanie dostarczonej grafiki. Charakterystyka materiału pozwala na łatwą aplikację na niemal każdym podłożu.


Trwałość folii One Way Vison jest obliczana na okres od dwóch do trzech lat.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.