Kim jesteśmy?

OBIO Dom Produkcyjny

Jesteśmy drukarnią mieszczącą się w Poznaniu – specjalizująca się we współpracy korporacyjnej z małymi i dużymi firmami oraz agencjami reklamowymi. Oferujemy wysoko-jakościowy druk ekologiczny oraz obróbkę materiałów. 

Wyróżnia nas szeroko rozbudowany park maszynowy, kreatywny dział graficzny oraz ogromny potencjał produkcyjny. Od samego początku firma koncentruje się na ekologicznych rozwiązaniach oferując druk przy użyciu najnowszych technologii.

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy Xerox, Konica (Digital), Roland (EcoSolvent), HP (Latex), ZUND( Cut i CNC ), Summa (Cut), a nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach również w zakresie wykonywanych montaży. Znajdziesz u nas wszystko na potrzeby współczesnego marketingu: poligrafia, wydruki wielkoformatowe, materiały POS, systemy wystawiennicze, tekstylia, gadżety i wiele innych.

Oferujemy transport, gwarancję na realizowane zlecenia, elastyczne warunki współpracy i przyjazną atmosferę.

 

Szeroki zakres usług drukarskich, obróbki materiałów i prac wykonywanych na miejscu u klienta takich jak montaże czy wyklejanie pozwala zaoferować kompleksową obsługę Firmom i Agencjom Marketingowym.

Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych proponujemy elastyczne formy współpracy- jako jedni z nielicznych oferujemy gwarancję na wykonywane zlecenia, posiadamy niezbędne certyfikaty coraz częściej wymagane na europejskim rynku reklamy i druku.

Wśród naszych Klientów mamy liderów rynku różnych specjalizacji: duże firmy produkcyjne z branży spożywczej, kosmetycznej, medycznej, znane sieci handlowe, galerie, firmy deweloperskie, motoryzacyjne, uczelnie wyższe, teatry, hotele, firmy komunikacyjne, agencje reklamowe i eventowe, fundacje i stowarzyszenia i wiele, wiele innych. Realizujemy zlecenia także dla Kontrahentów zagranicznych.

Współpracujemy z największymi dostawcami materiałów, mediów do druku i reklamy oferując finalnie produkty wysoko – jakościowe i dokładny druk, w ostatnim czasie za wyjątkiem standardowych materiałów poligraficznych i reklamowych jedną głównych gałęzi naszej  działalności stała się produkcja wszelkiego rodzaju naklejek i etykiet.

Przykładowe realizacje

Uzyskaj pomoc jeszcze szybciej!

Wyślij zapytanie teraz