Oklejanie pojazdów, sklepów oraz biur

OBIO specjalizuje się od wielu lat w aplikacji folii na różnego rodzaju powierzchnie.

Posiadamy dostępne na życzenie bardzo bogate portfolio, wieloletniej współpracy z:

  • salonami samochodowymi
  • galeriami handlowymi
  • deweloperami
  • klientami indywidualnymi

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Realizujemy zlecenia min. w zakresie:

Oklejanie pojazdów oraz flot dla firm

Stosujemy markowe folie, najlepszych europejskich producentów Oracal, 3M, Avery charakteryzujące się długoletnią trwałością i wytrzymałością. Nasz wykwalifikowany zespół posiada doświadczenie zarówno w realizacji dużych projektów gdzie zakres prac obejmuje zmianę grafiki na ponad 100 pojazdach dostawczych, oraz mniejsze czy drobne prace jak np. aplikacja samego logotypu firmy na auto osobowe.

Oklejanie witryn sklepowych, szyb i okien

Aplikacja folii okna sklepowe, oklejanie szyb, aranżacja przestrzeni w galeriach handlowych czy salonach samochodowych i meblowych to nasza codzienna praca w której czujemy się świetnie. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naklejki i oznakowania od małych ( wyjście awaryjne, zwierzęta mile widziane ) do dużych projektów jak np.  znacznych rozmiarów przeszklone powierzchnie ( zmiana najemcy sklepu, promocja sezonowa w salonie sprzedaży ). Stosujemy folie monomeryczne, polimeryczne, folie One Way Vision oraz mamy do dyspozycje folie mrożone ( mleczne ) często aplikowane na szyby pomieszczeń konferencyjnych, w hotelach czy Spa.

Wyklejaniu powierzchni reklamowych

Tablice reklamowe, przyczepy z grafiką pod akcje marketingowe, kasetony podświetlane, a nawet aplikacja folii na zamykane rolety. Tworzymy czy zmieniamy grafiki na wszelkiego rodzaju powierzchniach reklamowych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do pracy na wysokości, dysponujemy mobilnym rusztowaniem oraz podnośnikiem koszowym. Jako Dom Produkcyjny oraz Drukarnia, możesz u Nas zamówić kaseton, reklamę ze spawanym stalowym stelażem lub tylko odświeżyć swoją starą grafikę aplikując na nią folię ze specjalnym szarym kryjącym klejem.

Wyklejanie płyt oraz tworzyw sztucznych

Świadczymy usługi druku najlepszą ekologiczną technologią Lateksową, oraz EkoSolwentową.
Nasze folie aplikujemy na płyty PCV, DiBond czy Plexi. Zdarza nam się okleić drzwi, tarcze dużych zegarów czy makiety gier planszowych. Posiadamy bogaty zapas folii białych, transparentnych oraz barwionych kolorowych, złotych, srebrnych wykorzystywanych w zależności od Twojego projektu. Mamy możliwość wycinania dowolnych wzorów z najwyższą precyzją zarówno na ploterach rolowych jak i stołowych typu ZUND z możliwością cięcia do grubości 5 mm oraz frezowania do 25 mm.

Fototapety

Zadrukowujemy tapety dowolną grafiką. Stosujemy zarówno flizelonowe jak i winylowe, najczęściej z gotowym już klejem ( samoprzylepne ) do łatwego przyklejenia dla Naszych klientów lub z usługą aplikacji przez Naszych fachowców. Najczęściej stosowana technika druku Lateksowego, gwarantuję intensywność kolorów oraz odporność na ścieranie czy czyszczenie. Jeśli myślisz o zmianie charakteru całego pomieszczenia poprzez ciekawą grafikę na ścianie, to dobrze trawiłeś – to idealne zadanie dla Nas.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.