Naklejki i materiały samoprzylepne

Produkcja naklejek i etykiet

OBIO Dom Produkcyjny standardowo wykonuje naklejki reklamowe, wydruki na folii samoprzylepnej, wydruk wielkoformatowe i oklejanie witryn sklepowych oraz samochodów.

Jeżeli jesteś zainteresowany pozostałymi rodzajami etykiet i naklejek samoprzylepnych, zapraszamy na stronę www.sticko.pl – tam na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się w sprawie wyceny

Nowoczesna drukarnia etykiet i naklejek STICKO.pl, jako część grupy OBIO, wyspecjalizowana jest w druku wszelkiego rodzaju etykiet i naklejek samoprzylepnych.

Etykiety dla: przemysłu spożywczego, branży farmaceutycznej, kosmetycznej, technicznej, etykiety na butelki, na opakowania tekturowe, plastik, beton, gumę i inne. Produkowane etykiety mogą być konfekcjonowane według potrzeb zleceniodawcy – na roli, w arkuszach lub cięte na pojedyncze użytki.

Ze względu na dostępność różnych technik druku, szerokiej gamy uszlachetnień, zdobień i zabezpieczeń – możemy doradzić oraz zaoferować ciekawe rozwiązania – www.sticko.pl

Stosowane przez nas materiały pozwalają na umieszczenie na produktach dowolnej treści. Od informacji o produkcie przez logotyp, na danych teleadresowych czy kodzie kreskowym kończąc. To także niedrogi doskonały nośnik reklamy i informacji, który może trafić do dużej grupy Klientów.

Dysponujemy ploterami drukującymi firmy ROLAND, które zapewniają bardzo wysoką jakość druku oraz efyktywność pracy. Drukujemy techniką eco-solwentową, lateksową i cyfrową. Gwarantuje to długą żywotność kolorów i bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne. Nasze wydruki są przyjazne dla środowiska.

Gotowe produkty mo pokryć laminatem UV, który dodatkowo zabezpiecza wydruk oraz znacząco przedłuża jego żywotność. Dzięki ploterom tnącym Summa, posiadającym bardzo dobre parametry i bardzo dokładnie linię pracy, wydruki samoprzylepne możemy ciąć również po obrysie. Szerokość cięcia wynosi aż 1,6 m. Ploter ma aktywny nóż obracający się wraz z kierunkiem linii cięcia Dlatego możemy zaproponować naklejki o bardzo skomplikowanych kształtach.

Dzięki posiadaniu własnego studia graficznego oferujemy naszym Klientom również projektowanie naklejek. W przypadku naklejek wielkopowierzchniowych, np. na witryny sklepowe, szyby salonów samochodowych czy oklejaniu samochodów możemy zaoferować również usługę oklejania. Nasi specjaliści z działu produkcji i montażu sprawnie wykonają każde zlecenie.

Odpowiadamy szybko na wyceny. Proponujemy świetne warunki współpracy – krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę z dowozem lub przesyłką kurierską. Minimalna wartość zamówienia ze względu na proces produkcji wynosi 100 zł netto.